Товариський поєдинок

Аргентина – Австралія – 2:0

Голи: Мессі, 2, Песселья, 68

Щоб ошелешити суперників, найкращому бомбардиру збірної Аргентини знадобилося менше ніж півтора хвилини. Мессі ефектно пройшов кількох опонентів на лінії карної зони і загнав м'яча у сітку – це трапилося на 79 секунді поєдинку.

Так швидко Ліонель ще ніколи не забивав. До слова, цей гол став 103-м у кар'єрі топ-форварда за "альбіселесте". Попередній персональний рекорд Лео тримався з 2018 року – тоді аргентинська суперзірка розписався у воротах Челсі на 127-й секунді. Тепер Мессі забивав на кожній хвилині футбольного матчу, окрім першої – залишилося "заповнити" голом лише її.

У другому таймі Песселья головою переправив м'яч у сітку і встановив остаточний рахунок. 2:0 – впевнена перемога підопічних Скалоні.

У понеділок, 19 червня Аргентина проведе ще одну контрольну гру – цього разу проти Індонезії.