Для Сергія Реброва цей поєдинок став першим офіційним на чолі "синьо-жовтих". Раніше наша національна команда під його керівництвом розписала нічию у спарингу проти Німеччини (3:3).

Македонці забили двічі в першому таймі. Матвієнко привіз пенальті, зігравши рукою у власному штрафному. Барді реалізував 11-метровий. Ще перед перервою Ельмас дальнім пострілом забив шедевральний гол.

У другій половині Ілля Забарний скоротив відставання ударом головою після подачі з кутового, а за 6 хвилин Юхим Конопля зрівняв рахунок. Для обох гравців ці голи стали дебютними у головній команді. Крапку в матчі поставив Віктор Циганков – 3:2. Збірна України здобула першу перемогу в рамках відбору до Євро-2024.

Крім того, "синьо-жовті" вдруге в історії оформили переможний камбек, програючи з рахунком 0:2. Вперше це сталося у 2000 році, тоді команда Валерія Лобановського у гостях вирвала перемогу над Вірменією (3:2).