Голи: Бакасетас, 15 (п), Масурас, 49 – Коллінз, 29

Голи: Емсіс, 51, Тоберс, 90+4 – Бардакчі, 22, Ундер, 62, Кахведжі, 90+6

Сан-Маріно – Казахстан – 0:3

Голи: Вороговський, 37, Тигиберген, 64, Зайнутдінов, 90+5

Уельс – Вірменія – 2:4

Голи: Джеймс, 10, Вілсон, 73 – Селаррян, 19, 75, Ранос, 30, Ранос, 66

Англія та Мальта – суперники збірної України по групі С. Англійська команда ще у першому таймі підтвердила статус фаворита матчу. Підопічні Саутгейта вийшли вперед на 8 хвилині. Сака прострілив вдовж штрафного майданчика, де Апап зрізав у власні ворота, намагаючись не пустити Кейна до м'яча. Невдовзі Александер-Арнольд подвоїв перевагу ударом під ліву девʼятку.

Проте нещастя для Мальти не закінчилися. Гіллом'є збив у власному штрафному Кейна, за що арбітр призначив пенальті. Харрі сам пішов пробивати 11-метровий та зробив рахунок 3:0. По перерві "три леви" продовжили домінувати, але дещо зменшили інтенсивність. Рахунок дозволяв. Хороша спроба була у Рашфорда, проте суперник в останній момент підставився під удар. Під завісу матчу Борг зіграв рукою та привіз пенальті, який спокійно реалізував Вілсон.

Наразі Англія посідає перше місце у квартеті з 9 очками, а Мальта опинилася на дні з нулем. На другій сходинці Італія (3 бали), а одразу за нею розташувалися Північна Македонія (3) та Україна (3).

У паралельному матчі Франція зустрічалася з Гібралтаром. Підопічні Дешама відзначилися швидким голом після першої ж атаки. Жиру виграв боротьбу на другому поверсі та головою поцілив у ворота. Французи надалі мали кілька хороших шансів забити ще, але вдалося це зробити лише у додатковий час першого тайму. Гол у свій актив записав Мбаппе. Натомість Гібралтар не завдав жодного удару в площину воріт.

У другій половині зустрічі ситуація не змінилася. Господарі продовжили відбиватися. А Муелі ще й примудрився забити у власні ворота. Отже, Франція на першому місці у групі В з 9 очками. Нижче опинилися Греція (6), Нідерланди (3), Ірландія (1) та Гібралтар (0).