Плей-оф за вихід до Серії А. Фінал. Другий матч

Барі – Кальярі – 0:1 (перший матч 1:1)

Гол: Паволетті, 90+4

Перший матч фіналу плей-офф за вихід до Серії А між Кальярі та Барі завершився внічию на Сардинії. Попри беззаперечну перевагу Барі, гості лише на 96-й хвилині врятувалися від поразки – 1:1. Однак цього разу, щоб пройти до Серії А "червоно-синім" обов'язково треба було вигравати, адже за нічиєї до елітного дивізіону пробилися б підопічні Мікеля Міньяні. Автобус Барі заїхав прямо на домашній стадіон Сан-Нікола, щоб гравці змогли відчути атмосферу трибун.

Перший тайм не визначив фаворита гри та й загалом видався досить нудним. Відзначити можна лише дивовижний сейв Капріле, якому вдалося відбити удар направлений в правий нижній кут воріт.

По перерві суттєвих змін не відбулося: на 75 хвилині Доссена знову спробував відкрити рахунок на користь Кальярі, та голкіпер команди-суперника вкотре врятував ситуацію. Однак на 90+4 хвилині "червоно-сині" зробили неможливе: Паволетті отримав вбивчу передачу та відправив м'яч прямо у сітку.

Отже, Кальярі таки вигриз перемогу у Барі на останніх хвилинах матчу. Це дало змогу клубові пробитися в серію А.