Контрольний матч

Динамо – Широки Брієг – 4:1

Голи: Шапаренко, 16 (пен), 81, Гармаш, 35, Ванат, 47 – Мужан, 68 (пен)

Динамо (1 тайм): Бущан – Тимчик, Забарний, Сирота, Дубінчак – Шапаренко, Гармаш, де Пена, Вербіч, Антюх – Кулач

Динамо (2 тайм): Бойко (Моргун, 82) – Кендзьора, Боль, Бражко, Караваєв – Сидорчук, Шапаренко (Шкурін, 82), Буяльський, Вітіньйо, Циганков – Ванат

Кияни відкрили рахунок вже на 16-й хвилині. Після прострілу Дубінчака суперник завалив у штрафному майданчику Антюха. Рефері без зайвих роздумів призначив пенальті, який чітко виконав Шапаренко.

Динамо спокійно контролювало гру, натомість боснійці багато фолили. Тимчик після невиправдано жорсткої гри був готовий розібратися з кривдником самотужки, але той швиденько вибачився. Щоправда, цей епізод отримав продовження і завершився другим голом у ворота номінальних гостей. Де Пена навісив зі штрафного, а Гармаш після відскоку смачно приклався у дальню дев'ятку.

У перерві Луческу вже традиційно перетасував склад. Щойно розпочався другий тайм, Ванат зробив рахунок непристойним. Владислав опинився першим на добиванні після дальнього пострілу Циганкова.

На 67-й хвилині Боль привіз "одинадцятиметровий" вже у ворота Динамо, наступивши супернику на ногу. Мужан розвів м'яч і Бойка по різних кутах. Крапку у матчі поставив Шапаренко, класно пробивши під дальню стійку після передачі Циганкова – 4:1. Це вже 8-ма перемога команди Луческу в 10-и матчах на зимових зборах.

Зазначимо, що черговий спаринг "біло-синіх" відвідав головний тренер збірної України Олександр Петраков. Він особисто спостерігає за підготовкою наших збірників напередодні плей-офф ЧС-2022 проти Шотландії.