Ла Ліга. Тур 37

Барселона – Мальорка – 3:0

Голи: Фаті, 1, 24, Гаві, 70

Вилучення: Ндіає, 14

Оформивши титул ще кілька турів тому, каталонці відверто розслабилися та програли вже два поспіль матчі – Реал Сосьєдаду (1:2) та Вальядоліду (1:3). Втім, Мальорці скористатися невмотивованістю Барселони не вдалося – завадив Ансу Фаті.

20-річний іспанець забив другий найшвидший домашній гол "блаугранас" в Ла Лізі у 21 сторіччі. Фаті відкрив рахунок на 49-й секунді. У 2009 році Іньєста забив Рекреатіво за 43 секунди після стартового свистка.

Невдовзі Амат Ндіає отримав пряму червону картку, зробивши шанси гостей на сенсацію зовсім примарними. Ще до перерви Фаті встиг оформити дубль, а у другому таймі відзначився ще й 18-річний Гаві. Барселона набирає 88 очок і в останньому турі 4 червня зустрінеться з Сельтою. Мальорка – 12-та.