Кубок ліги ОАЕ. 1/2 фіналу, другий матч

Аль-Наср – Аль-Айн – 1:0 (2:4 за сумою двох матчів)

Гол: Таарабт, 59

Ярмоленко і Ко виходили на цей поєдинок з комфортною перевагою після першого матчу. Тоді українець записав до свого активу гол з пенальті та допоміг команді розтрощити Аль-Наср з рахунком 4:1. Матч-відповідь для підопічних Реброва став лише формальністю.

Андрій з'явився на полі у стартовому складі. Господарі намагались швидко повернути рівновагу в двоматчевій дуелі, тому з перших хвилин чинили тиск на ворота суперника. Бліцкриг не вдався, адже відквитати один гол зусиллями Таарабта Аль-Наср спромігся аж на 59-й хвилині – прикрий рикошет спантеличив голкіпера.

Ярмоленка замінили на 82-й хвилині, а Аль-Айн спокійно втримав комфортну перевагу. Таким чином команда Реброва завоювала путівку до фінальної гри, у якій зустрінеться з переможцем пари Аль-Джазіра – Аль-Шарджа.