На 13 хвилині Ноттінгем вирвався вперед. Найкращий шанс відновити перевагу був у Жоау Феліша, однак португалець цей шанс змарнував. Відтак на перерву команди пішли за мінімальної переваги "спритних дерев".

Однак вже на старті другого тайму лондонці шокували гостей – Стерлінг за сім хвилин оформив дубль. Але втримати перемогу підопічні Френка Лемпарда не зуміли – Тайво Авоньї відновив рівновагу на 62 хвилині.

2:2 – остаточний рахунок дуелі. Челсі залишається на 11 сходинці (43 очка). Ноттінгем розташувався на 16 позиції (34 пункти) у неприємній близькості до зони вильоту.

До слова, український легіонер "синіх" Михайло Мудрик не потрапив у стартовий склад Челсі і так і не вийшов на поле в тому протистоянні.