Бундесліга. 32-й тур

Баварія – Шальке – 6:0

Голи: Мюллєр, 21, Кімміх (п.) 29, Гнабрі, 50, 66, Тель 80, Мазраві 90+2

Пере фінішною прямою в чемпіонаті Німеччини на трофей претендують Баварія та Борусія Дортмунд. Відрив між лідерами турнірної таблиці в крайніх турах подекуди складає лише 1 пункт, тож в обох команд немає права на осічку. Натомість Шальке, який цього сезону тільки-но повернувся у вищий дивізіон, ризикує знову вилетіти у Бундеслігу ІІ.

Мюнхенці у німецькому стилі не залишили шансів аутсайдеру. Мюллєр розпочав побиття леверкузенців на 21-й хвилині. Вже невдовзі Кімміх подвоїв, реалізувавши пенальті. По перерві Баварія відвантажила ще три голи у ворота легендарного аутсайдера. Гнабрі відзначився дублем. Тель та Мазраві ще двома м'ячами завершували погром на Альянц-Арені – 6:0.

Отже, "ротен" зберегли лідерство у турнірній таблиці (68 очок). "Джмелі" (64 бали) повинні перемагати сьогодні, 13-го травня, Борусію Менхенгладбах, аби скоротити відставання. Шальке йде 16-м (30 пунктів).