"Вершкові" були фаворитами у матчі та забили швидкий гол ще на 2 хвилині. Вінісіус прорвався лівим флангом крізь трьох опонентів, скинув на Родріго, який відправив мʼяч у сітку. Проте цей поєдинок не був легкою прогулянкою для Реала. Будімір двічі мав шанс відновити паритет ще до перерви – Куртуа врятував.

У другому таймі номінальні гості таки забили свій мʼяч. Торро після подачі від Пеньї з-за меж карного майданчика розстріляв нижній кут. Фінальну крапку у матчі поставив Родріго, який оформив дубль та приніс для мадридців перший за 9 років Кубок Іспанії. До цього "вершкові" ставали чемпіонами ще у сезоні 2013/14. Тоді у фіналі команда перемогла Барселону з рахунком 2:1. Загалом у колекції Реала 20 трофеїв.