Байєр – Кельн – 1:2

Голи: Адлі , 28 – З ельке, 14, 36

Майнц – Шальке – 2:3

Голи: Баррейро, 53, Краусс, 60 Бюльтер, 26, 90+10 (пен.), Каріколь, 70

Кельн переграв Байєр. Зельке оформив дубль у першій половині. Між двома голами Даві забитим м'ячем встиг відзначитись Амін Адлі. У другому таймі команди не забивали. Тож, Байєр (48 очок) ризикує поступитись місцем в зоні єврокубків Вольфсбургу (46 балів), в якого ще є матч в запасі.

Шальке, який цього сезону повернувся у Бундеслігу, ледь не створив диво у матчі з Майнцом. Гельзенкірхенці відкрили рахунок в першому таймі зусиллями Бюльтера. По перерві Баррейро зрівняв. Каріколь та Краусс знову обмінялись голами. На 90+11 хвилині арбітр призначив пенальті у ворота господарів. Бюльтер не змарнував нагоду вистрибнути із зони вильоту – 3:2.

Гельзенкірхенці (30 пунктів) підіймаються на 14 місце. Майнц (45 очок) втрачає чудову нагоду зрівнятися за очками з Байєром.