Напередодні каталонці здолали Мальорку (2:1), вирвавши перемогу на заключних хвилинах. Український легіонер Жирони Віктор Циганков вийшов у старті і провів на полі 90 хвилину.

25-річний футболіст долучився до обох голів: спочатку подав зі штрафного, після чого забили перший м'яч, а під час другого взяття воріт він оформив передасист на Івана Мартіна.

У підсумку Жирона записала до свого активу третю перемогу поспіль, піднялася на восьму сходинку турнірної таблиці Ла Ліги та тепер претендує на потрапляння у єврокубки.

Віктор Циганков вирішив поділитися публікацією клубного акаунту з результатом матчу і у своєму Instagram. Українець залишив два смайли: силу та серце. Нагадаємо, що в поточному сезоні Циганков зіграв за Жирону 13 матчів, він відзначився 3 забитими м'ячами і ї 4 асистами.