Кубок Чехії, фінал

Спарта – Славія – 0:2

Голи: Доудера, 59, Панак, 64 (автогол)

Захисник Славії Тарас Качараба вже вдруге в кар'єрі виграв Кубок Чехії. Його команда зустрічалася із Спартою у фіналі турніру, який відбувся 3 травня.

Обидва голи Славія забила у другому таймі – на 59-й хвилині відзначився Давид Доудера, а через кілька хвилин у власні ворота м'яч зрізав Філіп Панак.

Український захисник Тарас Качараба за грою спостерігав з лави для запасних та не отримав жодної хвилини у вирішильній дуелі. Однак в цьому розіграші Кубка Чехії Тарас зіграв 3 матчі, саме тому його можна вважати повноправним переможцем турніру. Раніше українець вигравав цей трофей у сезоні 2020/21.

"Кубок вдома", – написав Качараба у Instagram.

Додамо, що Тарас дебютував за збірну України у вересні 2021 року в товариському матчі проти збірної Чехії (1:1). У його активі 3 поєдинки за головну команду країни.