"Гірники" швидко відкрили рахунок. Вже на 12-й хвилині Траоре отримав передачу від Шведа, відборовся з захисником та вразив ближній кут воріт Олександра Бандури. Судаков був найближчим до другого голу, але влучив у стійку.

Перед самісіньким свистком на перерву Минай забив, однак арбітр м'яч не зарахував. Нємчанінов потужно пробив по воротах донеччан. М'яч рикошетом від поперечки спершу влетів за лінію воріт Трубіна, далі знову вгатив у поперечку і вилетів перед лінією. Микола Балакін та його асистенти голу не помітили. Система VAR на матчі не працювала.

По перерві Шахтар продовжив атакувати. Зубков міг подвоїти перевагу, але не пробив Бандуру. Трубін ледь не відновив справедливість, подарувавши м'яч перед лінією штрафного Гечеву. Однак той не зміг скористатись нагодою, аби врятувати закарпатців від поразки. Підсумковий рахунок – 1:0.

Шахтар зберіг 5-очковий відрив від СК Дніпро-1, щоправда, у "спортклубівців" ще є матч в запасі. Минай повис над прірвою – 13 місце, 23 бали.