Арсенал ще у першому таймі забив три голи у ворота "синіх". Едегор розмочив рахунок гарматним пострілом, а згодом записав дубль у свій актив. За кілька миттєвостей удар Джаки заблокували оборонці Челсі, але на добиванні вдало зіграв Жезус – 3:0.

Підопічним Лемпарда вдалося відіграти один мʼяч на 65 хвилині – відзначився Мадуеке. Зазначимо, що Зінченко грав у стартовому складі, а Мудрика випустили аж на 71 хвилині. Дуель українців тривала лише дві хвилини. Олександр полінувався бігти за вінгером Челсі. Після цього його замінили на Тірні.

Арсенал повернув собі перше місце у турнірній таблиці в АПЛ та має у своєму активі 78 очок. Манчестер Сіті відстає на 2 бали. Проте у "містян" ще два матчі у запасі. Челсі наразі посідає 12 місце з 39 очками.