"Гірники" пропустили вже на 14-й хвилині після розіграшу штрафного суперниками. Шахтарю не вдалося відігратися протягом першого тайму, однак одразу по перерві Бондаренко зрівняв з пенальті.

Через декілька хвилин Траоре з-під захисника пробив під дальню стійку та вивів свою команду вперед. Вже під завісу гри Келсі зняв усі питання щодо переможця. На 79-й він з'явився на полі та через хвилину зробив рахунок 3:1 на користь "гірників". Підопічні Вишняка мали нагоду відіграти один м'яч, однак Гусов не переграв Трубіна.

Шахтар залишається на першій сходинці УПЛ, набравши вже 56 очок. Позаду СК Дніпро-1 (48 пунктів та 2 гри в запасі) і Зоря (46 балів та гра в запасі). Колос розташовується на 6-му місці з 30-ма очками.