У дебюті матчу відразу двоє основних гравців Жирони вимушено покинули поле – пошкодження зазнали Алейш Гарсія і Тоні Вілья. Мончу відкрив рахунок у зустрічі на 24-й хвилині, вигравши боротьбу у Віктора Циганкова, який не встиг за опонентом.

По перерві Ларін мав нагоду відзначитись, але Гассаніга потягнув удар. Віктор Циганков провів на полі увесь поєдинок. В активі українця дві вдалі обводки та передача під ударом.

Нагадаємо, Циганков приєднався до Жирони у січні. Він встиг відзначитися 3 голами та 3 результативними передачами у Прімері. Наразі його команда посідає 10 сходинку (38 очок). Наступним суперником Жирони буде Реал Мадрид. Ця зустріч відбудеться 25 квітня, стартовий свисток пролунає о 20:30 за київським часом.