Чемпіонат Азербайджану, 31-й тур

Карабах – Зіра – 2:2

Голи: Янковіч, 54, Шейдаєв, 59 – Кейта, 62, Кулач, 65

Колишній гравець Динамо та Ворскли Владислав Кулач став головним героєм поєдинку 31-го туру чемпіонату Азербайджану між Зірою та Карабахом.

Форвард з'явився на футбольному полі з лави запасних на 55-ій хвилині при невтішному для своєї команди рахунку 0:1. Згодом суперник подвоїв перевагу, проте це лише розізлило українця. Спочатку Владислав асистував на Кейта, а за три хвилини вибіг на побачення з голкіпером та відновив паритет у грі.

Відзначимо, що також кольори Зіри у цьому поєдинку захищав ще один українець Ельдар Кулієв. До слова, Владислав Кулач відзначається за нову команду в другому матчі поспіль. Нагадаємо, на початку 2023 року Кулач приєднався до азербайджанського клубу як вільний агент.

Нічия з Карабахом дозволила Зірі набрати 42 пункти, розмістившись на п'ятій сходинці турнірної таблиці чемпіонату Азербайджану.