У першому поєдинку 1/4 Ліги Чемпіонів Баварія поступилась Манчестер Сіті з рахунком 0:3. Німці мали створити справжню сенсацію на своєму полі, щоб повернути шанси на міжнародний титул.

Вже на 18-й хвилині головний арбітр матчу продемонстрував захиснику Упамекано червону картку за фол проти Холанда, проте був змушений скасувати своє рішення через попередній офсайд норвезького форварда.

Той таки Холанд з пенальті міг відкривати рахунок, але його удар пролетів вище воріт Зомера. Помилка не похитнула впевненості нестримного Ерлінга – на 57-й хвилині нападник "містян" скористався незграбним падінням Упамекано та холоднокровно розібрався в епізоді.

Відновити паритет німцям вдалось вже під завершення гри. На 83-й хвилині Баварія отримала шанс скоротити двоматчеве відставання з пенальті – вирок впевнено реалізував Кімміх.

Таким чином Манчестер Сіті впевнено крокує до півфіналу ЛЧ, де зустрінеться з мадридським Реалом.