Мерсисайдці вийшли вперед на 35 хвилині. Гакпо замкнув дальню стійку після прострільної передачі Александера-Арнольда. Ще до перерви підопічні Клоппа збільшили перевагу – відзначився Салах.

На старті другого тайму Лідс скоротив відставання – гол у свій актив записав Сіністерра. Однак інтрига жила недовго: за лічені хвилини її знищив Жота – 3:1. Невдовзі Салах забив свій другий гол у цій дуелі – 4:1.

Побиття аутсайдера продовжив Жота, вслід за Салахом оформивши дубль. А Нуньєс довів рахунок до катастрофічного 6:1. До слова, у попередньому турі Лідс зазнав нищівної поразки від Крістал Пелас із майже ідентичним результатом – 1:5.

Після цієї феєрії Ліверпуль відділяють від зони Ліги чемпіонів шість очок, зараз мерсисайдці розташувалися на 8 місці. Лідс продовжує перебувати на 17 сходинці, у них 29 пунктів.