Олександр Зінченко пропускав матч через незначне пошкодження, але і без українця "каноніри" забили двічі уже за стартові 10 хвилин.

Спочатку Вайт викотив м’яч на порожні ворота Жезусу, а невдовзі Едегор з льоту замкнув класну передачу Мартінеллі.

На 31-й хвилині Партей та Габріель привезли пенальті у власні ворота, що впевнено реалізував Бенрама. Вже на початку другої половини Арсенал отримав ідеальну нагоду відновити перевагу у два м’ячі. Арбітр призначив пенальті вже у ворота Вест Хема за гру рукою. Однак Букайо Сака не зміг реалізувати одинадцятиметровий. Поплатилися за це "каноніри" буквально через кілька хвилин – оборонці гостей загубили Боуена, який спокійно переграв Рамсдейла з меж штрафного майданчика.

Підопічні Артети другий поспіль матч завершили з рахунком 2:2. Арсенал тепер на 4 очки випереджає Манчестер Сіті, але в команди Гвардіоли на один матч менше.