Лондонці перед рідними трибунами поступилися "чайкам" Де Дзербі з рахунком 1:2. Мудрик вперше за останні чотири поєдинки з'явився у стартовому складі Челсі та вже на старті матчу відзначився гольовою передачею. Він асистував Галлахеру, який відкрив рахунок. Втім ще до перерви Брайтон відновив статус-кво – забив Велбек. А Енсісо в другому таймі приніс гостям перемогу – 2:1.

Після завершення дуелі Де Дзербі довго обіймав Мудрика і щось йому говорив. Сказане коучем, очевидно, сподобалося Михайлові, адже він задоволено усміхався.

Нагадаємо, український вінгер раніше виступав під керівництвом італійського фахівця у донецькому Шахтарі. Де Дзербі очолив "помаранчево-чорних" у травні 2021 року, але після початку повномасштабного вторгнення росії покинув Україну. Згодом Мудрик не раз згадував, що італійський тренер мав сильний вплив на нього та посилив віру футболіста у свої сили.