Команди влаштували яскравий поєдинок, у якому забили аж 10 голів. Цей результат дозволив повторити рекорд результативності в УПЛ. Але ще ніколи в історії чемпіонату не було такого, щоб обидва колективи оформили по 5 голів.

Металіст відзначився швидкими голами та задав темп грі. Проте гості майже одразу відігралися. Паритет тривав недовго. Бойчук з меж карного майданчика відправив мʼяч у девʼятку. Господарі пішли на перерву з перевагою – 4:3.

У другому таймі команди продовжили тішити глядачів великою кількістю небезпечних моментів та голами. У складі Вереса відзначилися Шарай і Блізніченко. Фінальну крапку у поєдинку поставив Наумець, який вразив ворота після навісу Бойчука.

Отже, Верес залишився на 13 місці з 20 очками, а ось Металіст опинився на 15 сходинці та має у своєму активі 19 балів.