Інцидент трапився під час поєдинку 30-го туру АПЛ між Ліверпулем та Арсеналом (2:2). Асистент арбітра Константін Хацидакіс, ймовірно, вдарив Робертсона ліктем в обличчя. Це сталося після того, як сам шотландець дуже агресивно сперечався з головним рефері матчу Полом Тірні одразу після завершення першого тайму.

Структура, що призначає арбітрів на ігри в Англії (Professional Game Match Officials Limited – PGMOL), проведе розслідування з цього приводу.

"PGMOL відомо про інцидент за участі помічника арбітра Константіна Хацидакіса та захисника Ліверпуля Ендрю Робертсона під час перерви матчу Ліверпуль – Арсенал на Енфілді. Ми розглянемо це питання", – цитує заяву організації The Athletic.

Нагадаємо, Ліверпуль вирвав нічию в Арсенала поступаючись 0:2. У вирішальному епізоді матчу Трент Александер-Арнольд прокинув м’яч поміж ніг Олександру Зінченку та віддав результативну передачу на Фірміно.