Товариська гра

Динамо – Левскі – 1:1

Голи: Буяльський, 33 – Костадінов, 76

Динамо (1-й тайм): Бущан, Кендзьора, Забарний, Сирота, Дубінчак, Сидорчук, Буяльський, Гармаш, Вітінью, Антюх, Шкурін

Динамо (2-й тайм): Бойко, Тимчик, Бурда, Боль, Караваєв, Бражко, Шапаренко, Карлос де Пена, Вітінью, Циганков, Ванат

У першій половині зустрічі рахунок відкрило Динамо. Буяльський відправив м'яч у ворота після передачі Антюха. Команди обмінялися моментами, але яскравої гри не показали.

Другий тайм кияни розпочали активно. Хороші шанси були у Шапаренка та Вітінью. Проте гостям вдалося зрівняти рахунок. Голом відзначився Костадінов, пробивши у ближній кут воріт Бойка. Болгарський клуб міг подвоїти рахунок, та м'яч був забитий з порушеннями правил.

Футболісти Динамо припустилися дитячих помилок у захисті, які могли заверштися плачевно. Левскі не зміг скористатися своїми шансами, у підсумку – 1:1.