Товариський матч

Динамо – Чукарічкі – 3:2

Голи: Шапаренко, 70, Буяльський, 71, Вітінью, 84 – Раконьяк, 16, Чоловіч, 17

Нереалізований пенальті: Шапаренко, 69

Динамо (1-й тайм): Бойко, Тимчик, Бурда, Сирота, Дубінчак, Бражко, Шепєлєв, де Пена, Антюх, Гармаш, Кулач

Динамо (2-й тайм): Бущан, Кендзьора, Забарний, Боль, Караваєв, Сидорчук, Шапаренко, Буяльський, Вітінью, Циганков, Ванат

Другий збір у Туреччині кияни розпочали з розгрому Лудогорця (4:1), який виграв 10 поспіль останніх чемпіонатів Болгарії. Другим суперником підопічних Мірчі Луческу став белградський клуб Чукарічкі, який посідає третю сходинку чемпіонату Сербії за підсумками 21-го туру.

Вже на 16-й хвилині першого тайму "горці" відкрили рахунок у матчі – Раконьяк забив головою після передачі Савіча. Незабаром Чоловіч подвоїв перевагу белградців.

Однак по перерві "біло-сині" оформили ефектний камбек. Шапаренко не реалізував пенальті, але успішно зіграв на добиванні. А вже за кілька хвилин Буяльський зрівняв рахунок. Під завісу гри Вітінью вирвав перемогу для Динамо. Підсумковий рахунок – 3:2.