Кубок Італії, півфінал, перший матч

Кремонезе – Фіорентина – 0:2

Голи: Кабрал, 20, Гонсалес, 75 (пен.)

Вилучення: Айву, 73 (К)

Вчора Інтер та Ювентус розписали нічию, а сьогодні стосунки з'ясовували Кремонезе і Фіорентина, у складі якої виступає екс-зірка Шахтаря Додо. "Тигри" безнадійно йдуть на дні таблиці Серії А, проте в Кубку вже встигли зняти скальпи Наполі та Роми.

Фіорентина явно не хотіла повторювати провали іменитих попередників. "Фіалки" створили чимало моментів до перерви, але реалізували лише один. На 20-й хвилині Кабрал головою замкнув крос Бірагі з лівого флангу. Сейви Мухамаду Сарра дозволили Кремонезе уникнути гіршого розриву.

По перерві господарям вдалрся дещо вирівняти гру, але результат виявився той самий. Центрбек Айву рукою відбив м'яч, який летів у ворота, – пряма червона і пенальті. Ніко Гонсалес з "позначки" без проблем переграв кіпера.

2:0 – Фіорентина чудово зіграла на чужому полі і має всі шанси вийти у фінал Кубка Італії. Кремонезе за 3 тижні потрібно сподіватися на диво, як і в боротбі за виживання.