У першій дуелі мінімальну перемогу здобула Осасуна (1:0). У турнірній таблиці регулярного чемпіонату баскські команди – майже сусіди. Атлетік йде на сьомому місці, памплонці розташувалися на дев'ятому, відстаючи лише на два очки. Клуб з Більбао, до слова, аж 23 рази вигравав Кубок Іспанії – частіше, ніж Реал.

На 33-й хвилині господарі вийшли вперед. Везга головою скинув на Вільямса, а той зблизька вразив ворота суперника і зрівняв шанси на путівку у вирішальний раунд боротьби за трофей.

Командам не вистачило 90 хвилин, щоб визначити першого фіналіста Копа дель Рей, тож гра перетекла в екстра-тайми. Масну крапку в цьому протистоянні поставили памплонці. На 116-й хвилині Ібаньєс забив розкішний гол, відправивши м'яча у сітку за химерною траєкторією та вивіши Осасуну у завершальний раунд турніру.

Ім'я другого фіналіста Кубка стане відомим уже сьогодні, 5 квітня. Барселона, яка у першому поєдинку мінімально обіграла Реал (0:1), прийматиме "вершкових" на Камп Ноу.