Початок гри не віщував "гірникам" жодних проблем. Вже через 21 секунду після стартового свистка Криськів ефектним ударом з кута штрафного майданчика відкрив рахунок.

Тішилися гості, утім, зовсім недовго. Менш ніж через десять хвилин після голу донеччани отримали пенальті у свої ворота, що реалізував Ілля Путря. Суперники і не думали зупинятися. На 19-й хвилині свій перший гол за Шахтар забив 22-річний грузин Георгій Гочолейшвілі. Та на перерву команди все ж пішли за рівного рахунку. Наприкінці тайму 20-річний Володимир Салюк відзначився після кутового.

Сил на те, щоб продовжити гольову феєрію і після перерви в опонентів, вочевидь, не залишилося, тож матч так і завершився з рахунком 2:2. Втрата очок Шахтарем дозволила СК Дніпро-1 підібратися до "гірників" на відстань одного балу.