Серія А. Тур 28

Ювентус – Верона – 1:0

Гол: Кін, 55

Ювентус у першому таймі в матчі проти аутсайдера Серії А не зумів завдати жодного удару в площину воріт. Найнебезпечніший момент у господарів був після розіграшу штрафного біля карного майданчика. Даніло пробив і потрапив у футболіста Верони, від якого мʼяч влучив у ліву стійку. Голкіпер зітхнув з полегшенням.

На 55-й хвилині господарям вдалося розмочити рахунок. Локателлі скинув на Кіна, який вдало прийняв мʼяч та пробив повз голкіпера у центр воріт. Верона намагалася врятувати ситуацію та вирвати хоча б нічию. Зокрема, Террачано прорвався до межі штрафного майданчика та цілився під праву стійку – Щенсни на місці. Фінальний свисток зафіксував мінімальну перемогу господарів з рахунком 1:0.

Ювентус наразі посідає 7 місце та має у своєму активі 44 очки. Від зони єврокубків команда відстає на 3 бали. Натомість Верона у зоні вильоту на 18 сходинці з 19 очками.