УПЛ. 19-й тур УПЛ

Минай – Інгулець – 1:2

Голи: Кравчук, 21 – Мельник, 84 (а), Ковальов, 90+5 (а)

Минай в дуелі попереднього туру, який відбувся ще два тижні тому, мінімально обіграв Колос. А Інгулець поступився Чорноморцеві (1:2).

"Лиси" вийшли вперед майже на екваторі першого тайму. Руслан Паламар подав з кутового, а Юрій Кравчук виграв боротьбу і відкрив рахунок. Хавбек Миная відзначився у другому поєдинку поспіль – у попередньому турі він подарував своїй команді перемогу, забивши єдиний гол у матчі проти Колоса.

Загалом до перерви команди завдали по два удари у площину воріт, але рахунок залишився незмінним – 1:0.

А от у другому таймі закарпатці спершу через прикрий автогол дозволили гостям зрівняти рахунок. Мельник намагався вибити м'яч зі свого штрафного після удару Марусича, натомість переправив його у ворота "лисів". А вже у компенсований час той самий Мельник через гру рукою "привіз" пенальті у свої ворота, який реалізував Ковальов.

2:1 – підопічні Шарана втратили надважливу перемогу і не змогли суттєво відірватися від зони вильоту УПЛ. Зараз вони перебувають на 12-й позиції (18 очок). Команда Ковальця натомість застрибнула на 8 щабель (22 пункти).