Рахунок у протистоянні відкрили гості – на 12-й хвилині відзначився Арно Норден. "Олімпійцям" вдалося відквитати гол ще до перерви – футболіст Монпельє зіграв рукою у власному штрафному, арбітр вказав на одинадцятиметрову позначу, вирок виконав Маттео Гендузі. 1:1 – врятуватися від втрати очок Марселю так і не вдалося.

Тепер підопічні Ігоря Тудора йдуть на другому місці та на 6 пунктів відстають від ПСЖ, який лідирує у Лізі 1. Монпельє ж продовжує виграшну серію – це для нього сьома звитяга поспіль. Зараз команда розташувалася на 11-му місці.

Руслан Маліновський з'явився на полі у стартовому складі та відіграв 75 хвилин. Далі його замінив Дімітрі Пайє. За цей час український легіонер Марселя віддав 29 точних пасів (76,3%), виграв 12 єдиноборств, але 18 разів втратив володіння м'ячем. Статистичний портал SofaScore оцінив гру Маліновського в 6,8 бала.