Рахунок у зустрічі вдалсоя відкрити лише на 35-й хвилині. Гості поєдинку привезли самі собі – Люк Ейлінг зіграв у коліно Жезусу, а рефері призначив пенальті, який бразилець успішно реалізував.

По перерві "каноніри" розставили всі крапки над "і". Спочатку Вайт замкнув хорошу передачу Мартінеллі, згодом Жезус оформив дубль. Лідс зумів відіграти один м'яч завдяки рикошету від Зінченка. Однак це не сильно засмутило Арсенал – наприкінці гри Джака забив розкішний гол та повернув Арсеналу розгромну перевагу – 4:1.

Таким чином, підопічні Мікеля Артети продовжують лідирувати у турнірній таблиці АПЛ (72 очки), а Лідс перебуває на 17-й позиції з 26-ма пунктами. Наступний свій матч Зінченко і Ко проведуть на виїзді проти Ліверпуля. Зустріч відбудеться у неділю, 9 квітня, стартовий свисток пролунає о 18:30.