АПЛ. Тур 28

Арсенал – Крістал Пелас – 4:1

Голи: Мартінеллі, 28, Сака, 43, 74, Джака, 55 – Шлупп, 63

Арсенал повністю контролював гру та ще у першому таймі двічі вразив ворота Крістал Пелас. Спочатку Сака перевів на Мартінеллі, який з ударної позиції влучив у ціль. А вже згодом автор асиста записав у свій актив ще й гол, вистріливши у протилежний від голкіпера кут.

Зінченко традиційно вийшов у стартовому складі. Українець наприкінці першої 45-хвилинки перервав перспективну контратаку гостей, відібравши мʼяч у підкаті.

По перерві Зінченко розігнав результативну атаку. Українець знайшов Джака, який скинув на Троссара, а той знову повернув мʼяч швейцарцю – йому залишилося лише розстріляти ворота. На це гості відповіли голом Шлуппа після розіграшу кутового.

Артета провів кілька замін та відправив Зінченка відпочивати на 65-й хвилині. На його місце випустили Тірні, який за кілька миттєвостей віддав результативну передачу на Сака – і це дубль від британця! Більше голів командам не вдалося забити. Свисток арбітра зафіксував перемогу Арсенала з рахунком 4:1.

Отже, "каноніри" очолюють АПЛ з 69 очками, а Крістал Пелас на 12 місці та має у своєму активі 27 балів.