Іспанія. Прімера

Атлетіко Мадрид – Валенсія – 3:0

Голи: Грізманн, 23, Карраско, 49, Лемар, 67

"Матрацники" розіграли шикарну комбінацію на 15-й хвилині. Депай завершував її ударом за кілька метрів від воріт, але Мамардашвілі дивом потягнув.

Перед Грізманном магія грузинського кіпера розвіялася. Француз оригінально обробив м'яч після передачі від Льоренте, обіграв оборонців та відкрив рахунок. Нападник вже вп'яте відзначився в крайніх 5 матчах (3 голи та 2 асисти).

За мить Валенсія створила перший дійсно небезпечний момент і одразу ж забила. На щастя підопічних Сімеоне, втрутились арбітри VAR, які розгледіли фол ще перед контратакою – взяття воріт скасували.

По перерві Карраско подвоїв рахунок. Крапку в матчі поставило тріо Грізманна, Морати і Лемара. Француз розігнав атаку передачею з глибини, Альваро навісною передачею знайшов Тому – 3:0.

Отже, Атлетіко (3 місце, 51 пункт) повільно і впевнено наближається до Реала (2 сходинка, 56 очок). Щоправда, у "бланкос" ще є матч в запасі. Валенсія з Хетафе та Альмерією ділять 17,18 та 19 позиції (в усіх трьох по 26 балів).