Циганков вже традиційно потрапив у стартовий склад каталонців. Цей поєдинок мав важливе значення для обох команд. Жирона перебувала за 4 бали від зони вильоту, натомість перемога "матрацників" дозволила б їм відірватись від Реала Сосьєдада на 3 пункти.

У першій половині мадридці нещадно домінували над командою з нижньої частини турнірної таблиці. Грізманн та Депай кілька разів небезпечно пристрілювались по воротах жиронців – Гассаніга героїчно врятував команду.

По перерві Циганков і Ко оговталися. Українець прослизнув до воріт Облака та пробив у ближній кут – кіпер без проблем парирував постріл. Невдовзі Віктор знову класно прорвався до воротарської та ідеально прострілив на партнера, однак той змарнував стовідсоткову нагоду. На 87 хвилині українця замінив на полі Тоні Вілья. А вже незабаром Альваро Мората визначив долю матчу – 1:0.

Отже, Атлетіко закріплюється на 3 місці (48 очок). Жирона – на 12-й сходинці з 30 заліковими балами в активі.