Ліга конференцій. 1/8 фіналу. Перші матчі

Вест Хем – АЕК – 4:0 (перший матч – 2:0)

Голи: Скамакка, 21, Боуен, 47, 49, Мубама, 65

Голи: Карлссон, 28, Павлідіс, 62 – Андерсон, 21

Вільяреал – Андерлехт – 0:1 (перший матч – 1:1)

Голи: Слімані, 73

Ніцца – Шериф – 3:1 (перший матч – 1:0)

Гол: Лаборд, 30, Моффі, 53 – Тапсоба, 55

Вест Хем на полі не залишив жодних шансів грецькій команді. Скамакка розмочив рахунок після розрізної передачі Лансіні. На 44-й хвилині Густаву підвів АЕК, заробивши червону картку. По перерві Боуен оформив дубль. Йому для цього вистачило дві хвилини. До феєрії долучився і Мубама, який після розіграшу кутового відправив мʼяч у сітку.

Нагадаємо, у попередньому раунді Ліги конференцій АЕК вибив СК Дніпро-1 (1:0), а тепер і сам залишає турнір.

Лаціо після першого матчу мінімально поступався АЗ. Гостям вдалося забити після удару Андерсона у лівий кут воріт. Проте нідерландський клуб не забарився і відповів на це результативними пострілами Карлссона та Павлідіса.

У Вільяреала виникли проблеми з Андерлехтом. Іспанці діяли гостріше та мали більше небезпечних моментів. Проте забили гості – відзначився Слімані. Вільяреал не зміг врятуватися і покинув турнір. У паралельному матчі туру Ніцца впевнено перемогла Шериф з рахунком 3:1.