Нагадаємо, перша гра завершилася нічиєю – 1:1. Однак у Роттердамі підопічні Ігоря Йовічевіча зазнали поразки із принизливим рахунком 1:7 та залишили Україну без жодного представника у єврокубках в цьому сезоні.

"Скриньку Пандори" відкрив на 9-й хвилині Хіменес. Рахунок подвоїв Кьокчю, завдавши більярдного пострілу з-поза меж карного майданчика. Ще до перерви господарі довели рахунок до непристойного 3:0. Конопля перервав атаку Фейєнорда рукою – арбітр призначив пенальті, а Кьокчю розвів Трубіна і м'яч по кутах.

По перерві становище Шахтаря стало ще більш катастрофічним. Ідріссі оформив дубль. Згодом у воротах "помаранчево-чорних" розписалися Джаханбахш та Даніло. На гол престижу на 87-й хвилині спромігся Кевін Келсі. 7:1 – болюче фіаско донецького клубу і флешбек жахливої поразки "гірників" у 2015-му. Тоді ще під керівництвом Мірчі Луческу Шахтар після раннього вилучення Кучера поступився Баварії з рахунком 0:7 в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.