Українець у звичній ролі вийшов на поле у стартовому складі та став автором чи не всіх гострих атак своєї команди. У першій половині суперникам не вдалося відкрити рахунок. Гассаніга кілька разів рятував жиронців від небезпечних пострілів Грізманна та Депая.

По перерві Жирона частіше створювала моменти біля воріт Облака. Циганков у фірмовому стилі прослизнув до воріт з флангу та пробивав у нижній кут – воротар "матрацників" був готовим до удару. Невдовзі Віктор віддав передачу на Рікельме впритул до воріт мадридців, однак партнер змарнував нагоду забити. Екс-динамівець провів на полі 87 хвилин, після чого наставник його замінив. У компенсований арбітром час Атлетіко вигриз перемогу завдяки голу Морати – 1:0.