"Гірники" були номінальними господарями зустрічі, однак через криваву війну, яку розв'язала росія, приймати суперника на Батьківщині, звісно, не могли. Гра відбулася у Варшаві на стадіоні Війська Польського.

Рахунок аж на 79-й хвилині зустрічі відкрив Ракицький. Судаков подавав з кутового, а скандальний захисник донеччан замкнув ближню стійку спиною. Однак вже за лічені хвилини "помаранчево-чорні" втратили перевагу. Степаненко не завадив подати Пайшау, а Тейлор "проспав" Бульяуде – 1:1. Невдовзі за Фейєнорд забив ще й Гертрейда, але взяття воріт скасували через офсайд. Тож 1:1 – бойова нічия.

Черговий блискучий поєдинок провів голкіпер Шахтаря Анатолій Трубін, який видав кілька топ-сейвів. Матч-відповідь у Роттердамі відбудеться 16 березня.