Серія А. 25-й тур

Інтер – Лечче – 2:0

Голи: Мхітарян, 29, Мартінес, 54

У попередньому турі Інтер несподівано програв Болоньї (0:1), дозволивши Наполі відірватися аж на 18 очок. Лечче ж здобув мінімальну перемогу над Сассуоло (1:0).

"Нерадзуррі" вийшли вперед завдяки голу екс-зірки Шахтаря. Барелла вивіреною передачею знайшов на межі штрафного Мхітаряна, який розрядив гармату у праву "дев'ятку". Загалом підопічні Сімоне Індзагі до перерви завдали три удари в площину воріт Лечче, гості відповіли лише одним. Однак рахунок залишися незмінним – 1:0.

Вже у другому таймі перевагу Інтера подвоїв Лаутаро Мартінес – це 14 гол форварда "чорно-білих" у поточному сезоні. Зараз він йде на другому місці у перегонах бомбардирів Серії А. Більше забив лише нападник Наполі Осімхен – 19 м'ячів.

"Нерадзуррі" впевнено довели гру до переможного завершення – 2:0. Інтер обігнав Лаціо і опинився на другому щаблі в турнірній таблиці – 50 очок. У команди Спалетті, яка лідирує у боротьбі за Скудетто, на 15 пунктів більше.