У поточному сезоні "нерадзуррі", схоже, втратили надію на чемпіонство, відставши від Наполі на 10+ очок. Натомість підопічні Індзагі впевнено втримують другу сходинку в турнірній таблиці та намагаються пробитись у чвертьфінал Ліги чемпіонів. Болонья лише зазіхає на місце в зоні єврокубків.

"Россоблу" виглядали значно свіжішими на тлі виснажених виступом в ЛЧ та сварками у роздягальні гравців Інтера. Барроу вже на 12-й хвилині забив, однак арбітр скасував гол через офсайд. Незабаром Соріано пробив у поперечку.

Команда Індзагі не змогла оговтатись й по перерві, зрештою Схаутен розкішною передачею вивів Орсоліні "на побачення" з кіпером – 1:0. Лаутаро Мартінес та Лукаку відповіли на зухвалість кількома пострілами з далеку, однак так і не змогли врятувати Інтер від поразки.

Отже, "нерадзуррі" збільшили відставання від Наполі до 18 очок. Болонья (7 місце) здобула 35 очок та наблизилась до Аталанти (6 місце, 41 пункт).