Ла Ліга. 24-й тур

Атлетіко – Севілья – 6:1

Голи: Депай, 23, 26, Грізманн, 53, Карраско, 69, Мората, 76, 90+2 – Ен-Несірі, 39

Нереалізований пенальті: Ракітіч, 74

Вилучення: Гує, 81

На 23-й хвилині зірковий новачок "матрацників" Депай відзначився дебютним голом за команду, а вже незабаром оформив дубль. Ще до перерви Юссеф Ен-Несірі скоротив відставання "рохібланкос".

Втім у другому таймі підопічні Дієго Сімеоне продовжили побиття Севільї. Грізманн, який у першій половині асистував нідерландцю, повернув мадридцям комфортну перевагу голом з-за меж штрафного. Далі Карраско збільшив відрив. Севілья отримала право пробити пенальті, але Ракітіч не реалізував 11-метровий.

Натомість Антуан продовжив феєрію на Сівітас Метрополітано. Француз протягнув м'яч до штрафного та дугою подав на Морату, який чатував на дальній стійці. У компенсований арбітром час Альваро дублем поставив ефектну крапку – 6:1.

Отже, Атлетіко підіймається на 3 сходинку Прімери (45 очок). Севілья – на 16-й позиції з 25 заліковими балами в активі.