У першому таймі Мессі увірвався у карний майданчик, відгукнувся на передачу, випередивши опонента, та поцілив прямісінько у лівий кут. Це вже 13 гол аргентинця у цьому сезоні чемпіонату Франції.

Нант погіршив своє становище автоголом у виконанні Хаджама. Проте за кілька миттєвостей Бла з гострого кута шокував Доннарумму й скоротив відставання. А під завісу тайму Ганаго відновив паритет, замкнувши подачу з кутового.

По перерві Перейра повернув перевагу ПСЖ, поціливши головою під праву стійку. Мессі міг записати у свій актив дубль, але голкіпер у стрибку нівелював небезпеку. Вже у додатковий час Мбаппе завершив атаку ідеальним ударом з лінії штрафного та закріпив перемогу парижан – 4:2.

Зазначимо, що ПСЖ очолює Лігу 1 з 63 очками. Марсель відстає аж на 11 пунктів. А ось Нант перебуває на 13 місці з 28 балами.