Німеччина, Бундесліга, 23-й тур

Штутгарт – Баварія – 1:2

Голи: Переа, 88 – Де Лігт, 39, Шупо-Мотінг, 62

У Бундеслігу вперше за останні 3 роки повернулось легендарне протистояння Баварії та Борусії Дортмунд за чемпіонство. Мюнхенці розгубили очки після зимової паузи, подарувавши "джмелям" надію на титул. За підсумками 22-х турів у принципових суперників однакова кількість очок, щоправда, у Баварії значно краща різниця м'ячів.

У паралельному матчі дортмундці переграли РБ Лейпциг та здобули чергові три очки, тож для збереження лідерства мюнхенцям була необхідна перемога над Штутгартом. Маттейс де Лігт кілька разів пристрілювався з-за меж штрафного по воротах швабів у першій половині, і під завісу тайму йому таки вдалося відкрити рахунок.

По перерві Мюлер та Шупо-Мотінг розіграли класну комбінацію. Томас отримав передачу та в дотик асистував форварду. Ці два голи дозволили Баварії стати першою командою в Бундеслізі, яка забила 100 м'ячів одному супернику. Штутгарт скоротив відставання зусиллями новачка Хуана Хосе Переа, для нього цей гол став дебютним в чемпіонаті Німеччини – 1:2.

Додамо, Баварія повертається на вершину Бундесліги. Штутгарт – на 15 місці з 19 очками в активі.