У першому таймі "джмелі" підтвердили свої претензії на цьогорічне чемпіонство. На 13-й хвилині Беллінгем дивовижною передачею вивів Брандта на побачення з кіпером. Юліан забив, однак перед тим підіграв собі рукою, тож арбітр скасував взяття воріт.

Незабаром дортмундці отримали право на пенальті після фолу Яніса Бласвіха. Марко Ройс холоднокровно реалізував, відкривши рахунок. Ще до перерви Емре Джан підібрав м'яч після розіграшу стандарту та оригінально пробив. М'яч двічі вдарився об газон та влетів у сітку воріт – 2:0.

По перерві "бики" оговтались. Андре Сілва кілька разів класно пристрілювався по воротах "джмелів". А на 74-й хвилині Еміль Форсберг скоротив відставання. Однак цього не вистачило для перемоги.

Отже, Борусія Д (49 очок) скидає Баварію (46 балів) з вершини турнірної таблиці. Щоправда, у мюнхенців ще є матч в запасі. РБ Лейпциг – на 4 місці з 42 пунктами в активі.