УПЛ, 16 тур

Кривбас – Колос – 1:0

Гол: Вернидуб, 60

Обидва колективи розпочали матч активно. До середини тайму темп гри впав, більше перевагою володів Колос, проте Кривбасу все ж вдавалося перехоплювати м'яч.

Одразу по перерві підопічні Вишняка могли відкривати рахунок – Кравченко та Лисенко не реалізували свої моменти. Натомість Кривбас після кількох атак таки забив. Микитишин подав із кутового, а Вернидуб виграв верхову боротьбу та пробив головою.

Команда Вернидуба повністю перехопила ініціативу та до кінця зустрічі створила ще кілька небезпечних моментів. Колос нічим не відповів, тож програв першу гру в новому році.

Таким чином, Кривбас піднявся на 6-ту сходинку (21 очко), а ковалівці розташовуються на 7-му місці (20 пунктів).

Нагадаємо, у 1-му турі УПЛ підопічні Вернидуба також обіграли Колос з рахунком 1:0.