Олександр Зінченко вже традиційно вийшов на поле у стартовому складі. Натомість Ілля Забарний продовжує оговтуватись від травми. Екс-динамівець досі не дебютував за Борнмут, однак вже поступово повертається до тренувань.

"Вишні" вже на 11-й секунді відкрили рахунок. "Каноніри" намагались швидко відігратись, та кіпер гостей врятував свою команду від пострілів Едегори і Сака. По перерві Борнмут подвоїв рахунок після розіграшу кутового зусиллями Сенесі.

Лондонці спромоглися на божевільний камбек. Партей скоротив відставання, а вже за 8 хвилин Бен Вайт зрівняв. На останній хвилині компенсованого часу підопічні Артети отримали право розіграти кутовий. Нельсон підхопив м'яч за межами штрафного та забив – 3:2.