Товариська гра

Шахтар – Црвена Звезда – 3:2

Голи: Мудрик, 13, Нерес, 18, 72 – Драговіч, 58, Омойжуанфо, 68

Нереалізований пенальті: Павков, 79

Шахтар (1-й тайм): Трубін, Додо, Марлон, Майкон, Маркос, Мораєс, Нерес, Мудрик, Матвієнко, Ісмаїлі, Педрінью

Шахтар (2-й тайм): Трубін, Вінісіус, Вітао, Бондар, Корнієнко, Степаненко, Бондаренко, Нерес, Судаков, Тете, Фернандо

Гості одразу почали пресенгувати українську команду, але господарі не збиралися грати за правилами сербів. Вже на 12-й хвилині Мудрик головою забив перший гол. Перевагу подвоїв Нерес після розіграшу штрафного.

У другій половині зустрічі серби відігралися. Спочатку після розіграшу кутового забив Драговіч, а рахунок зрівняв Омойжуанфо. Ситуацію для "гірників" врятував Нерес. Бразилець оформив дубль. Проте Степаненко сфолив на Бакайоко і арбітр призначив пенальті. Трубін відбив і врятував свою команду. Рахунок матчу – 3:2.