Товариський матч

Шахтар – Маріуполь – 0:0

Шахтар (1 тайм): Трубін, Додо, Марлон, Матвієнко, Ісмаїлі, Маркос Антоніо, Бондаренко, Нерес, Патрік, Педріню, Фернандо.

Шахтар (2 тайм): П'ятов, Тобіас, Вітао, Корнієнко, Бондар, Степаненко, Майкон, Тете, Мудрік, Судаков, Мораєс.

Маріуполь (1 тайм): Турбаєвський, Драмбаєв, Меліченко, Биков, Стасюк, Очеретько, Мішньов, Шостак, Світюха, Кащук, Гончарук. У другому таймі на поле вийшли: Гальчук, Удод, Холод, Петерман, Микитишин.

Планувалося, що сьогодні донеччани проведуть спаринг проти солігорського Шахтаря. Однак 27 січня, за день до матчу, гру з білорусами скасували. Підопічним Роберто Де Дзербі оперативно підшукали суперника з чемпіонату УПЛ.

Матч складався з двох таймів по 40 хвилин. У першій половині гри Микола Матвієнко створив найнебезпечніший момент у штрафному азовців, але йому забракло точності. Під завісу гри Мораєс мав чудовий шанс здобути перемогу для Шахтаря, пробивши з-за меж воротарського – Гальчук врятував. Підсумковий рахунок – 0:0.

Наступним суперником донецького клубу стане Црвена Звезда, спаринг відбудеться 31 січня. Маріуполь 29 числа того ж місяця зіграє проти Вождоваца.